Inwestycja

Lubicka 17

nowoczesna architektura

Lubicka 17 charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać i podniesie jakość pierzei ulicy Lubickiej. O wyjątkowym charakterze inwestycji Lubicka 17 decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom, przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku.

Lubicka 17 charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać i podniesie jakość pierzei ulicy Lubickiej. Lubicka 17 to ciekawe połączenie nowoczesnej formy ergonomii, estetyki i funkcjonalności. Efektowna, wyjątkowa architektura, nowoczesna bryła budynku i jasna kolorystyka sprawiają, że mieszkańcy Torunia zyskują eleganckie miejsce do życia.

Atuty inwestycji

-

Pobliski park

Przychodnia Citomed

w parterze

Apteka

-

Inne lokale usługowe

w parterze

-

Gabinet weterynaryjny

-

Toruńska starówka

Przedszkole

i szkoła

-

Supermarkety (Lidl, Biedronka)

-

Przestronne balkony

Bella Line wellness centrum

Ośrodek KRAV MAGA

-

Bank (Nest Bank, mBank)

Galeria handlowa

Punkty usługowe

-

Parking podziemny

Życie w centrum miasta

Lubicka 17, to idealne miejsce dla osób ceniących komfort jakim jest zamieszkanie w centrum miasta oraz możliwość korzystania z uroków miejskiego życia. Toruńska Starówka daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno turystom jak i mieszkańcom Torunia. Liczne muzea, restauracje, puby i kluby muzyczne znajdują się w odległości zaledwie kliku minut od inwestycji. W każdej chwili mieszkańcy wspólnoty Lubicka 17 mogą wybrać się na spacer by poczuć niebywały klimat gotyckiej, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Starówki Toruńskiej.

Komunikacja

Centralna lokalizacja sprawia, że inwestycja jest dobrze skomunikowana. Infrastruktura komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta tramwajami z przystanku znajdującego się przy ulicy Lubickiej i Gołębiej. Położenie budynku niedaleko nowego mostu imienia gen. Elżbiety Zawadzkiej pozwala na łatwy dostęp do drugiej strony Wisły i zlokalizowanych tam dzielnic Torunia. W niedalekiej odległości, zaledwie 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja kolejowa Toruń Miasto. Zmotoryzowani mieszkańcy poruszając się ulicą Lubicką i dalej Szosą Lubicką (Droga Krajowa nr 80), dotrą do wjazdu na autostradę A1, co umożliwi dogodny dojazd do wszystkich najważniejszych miast Polski.

10 min

stare miasto

3 min

Dworzec pkp

6 min

Galeria copernicus

13 min

Bliskość autostrady a1

Komfort

Obiekt został zaprojektowany z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, jasne wnętrza, przestronne balkony, a także cichobieżne windy i wielostanowiskowy garaż podziemny, zapewnią wygodę wszystkim mieszkańcom.

Dla rodzin

Ważnym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek edukacyjnych takich jak przedszkole Bajkowy Dworek zlokalizowane zaraz po przeciwnej stronie ul. Lubickiej, szkoła podstawowa nr 2 przy ul. Targowej oraz licea ogólnokształcące znajdujące się na Starówce.

Najwyższa jakość wykonania

Najwyższa jakość wykonania

Przestronne

balkony

i funkcjonalne

rozkłady

mieszkań

Przestronne

balkony

i funkcjonalne

rozkłady

mieszkań

Miejsca

parkingowe

w garażu

podziemnym

Miejsca

parkingowe

w garażu

podziemnym

Przychodnia

Citomed

w parterze

budynku

Przychodnia

Citomed

w parterze

budynku

Cichobieżne

windy

hydrauliczne

Cichobieżne

windy

hydrauliczne

Architektura 

bez barier

Architektura 

bez barier