Inwestor

Invest Dompol

doświadczony deweloper

INVEST DOMPOL SP. Z O.O. SP.K. to firma deweloperska, działająca od ośmiu lat na terenie Torunia, oferująca mieszkania i apartamenty w kameralnej zabudowie oraz dogodnych, atrakcyjnych lokalizacjach. Powstała do realizacji przedsięwzięć deweloperskich – obiektów mieszkalno – usługowych wielorodzinnych, z których pierwszym zrealizowanym przez spółkę, został obiekt pod nazwą „Rezydencja Daglezja” w Toruniu przy ulicy Szosa Chełmińska 169A i B. Komplementariuszem Spółki Invest Dompol jest Dompol Sp. z o.o. „Lubicka 17” to drugie przedsięwzięcie deweloperskie spółki celowej INVEST DOMPOL, dla którego powstania duże znaczenie ma doświadczenie podmiotów powiązanych.

INVEST DOMPOL SP. Z O.O. SP.K. to firma deweloperska, działająca od ośmiu lat na terenie Torunia, oferująca mieszkania i apartamenty w kameralnej zabudowie oraz dogodnych, atrakcyjnych lokalizacjach. Powstała do realizacji przedsięwzięć deweloperskich – obiektów mieszkalno – usługowych wielorodzinnych, z których pierwszym zrealizowanym przez spółkę, został obiekt pod nazwą

Więcej

Komplementariusz Spółki INVEST DOMPOL Sp. z o.o. Spółki Komandytowej – Dompol Sp. z o.o. w Toruniu istnieje na rynku od 1989 roku, jest firmą ogólnobudowlaną o szerokiej gamie usług. Między innymi specjalizuje się w ocieplaniu budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Wykonuje kompleksowe remonty oraz wznosi nowe obiekty „pod klucz”, w tym budynki mieszkalne jako deweloper. Zajmuje się także specjalistycznym wykonawstwem pokryć dachowych, izolacji, a także hydroizolacji obiektów mostowych. Odrębną specjalizację firmy stanowi również kompleksowe wykonawstwo robót budowlano – konserwatorskich obiektów zabytkowych.

W ciągu 30 lat, prace prowadzone przez Dompol Sp. z o. o. na terenie województw: Kujawskiego – Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego zdobyły uznanie wielu znaczących inwestorów.

„Rezydencja Daglezja” w Toruniu przy ulicy Szosa Chełmińska 169A i B. Komplementariuszem Spółki Invest Dompol jest Dompol Sp. z o.o. „Lubicka 17” to drugie przedsięwzięcie deweloperskie spółki celowej INVEST DOMPOL, dla którego powstania duże znaczenie ma doświadczenie podmiotów powiązanych.

Komplementariusz Spółki INVEST DOMPOL Sp. z o.o. Spółki Komandytowej – Dompol Sp. z o.o. w Toruniu istnieje na rynku od 1989 roku, jest firmą ogólnobudowlaną o szerokiej gamie usług. Między innymi specjalizuje się w ocieplaniu budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Wykonuje kompleksowe remonty oraz wznosi nowe obiekty „pod klucz”, w tym budynki mieszkalne jako deweloper. Zajmuje się także specjalistycznym wykonawstwem pokryć dachowych, izolacji, a także hydroizolacji obiektów mostowych. Odrębną specjalizację firmy stanowi również kompleksowe wykonawstwo robót budowlano – konserwatorskich obiektów zabytkowych. W ciągu 30 lat, prace prowadzone przez Dompol Sp. z o. o. na terenie województw: Kujawskiego – Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego zdobyły uznanie wielu znaczących inwestorów.

Invest Dompol

referencje i nagrody

Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę inwestora, wykonując prace terminowo i wysokiej jakości.

Zobacz obecną inwestycję

Prestiżowe realizacje

Ostatnie inwestycje

Rezydencja

Daglezja

Grand Prix Konkursu

Przystań

Wiślana

Grand Prix Konkursu

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia

Invest Dompol

szybki kontakt